GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN / KIESWIJZER 2018

Eenmaal in de vier jaar vinden in Nederland verkiezingen voor de gemeenteraad plaats. De eerstvolgende gemeenteraads-verkiezingen vinden plaats op 21 maart 2018. - Om een keus te maken; kunt u wellicht ook de webwijzer van de Gemeente Coevorden raadplegen: Klik hier.


De partijen die dit jaar meedoen in de gemeente Coevorden zijn:

  1. Jan Zwiers
  2. Ferry Booij (Aalden)
  3. Jenny Streur (’t Haantje)
  4. Derk ten Berge (Zweeloo)
  5. Jan Hooge (Aalden)
  6. Erik Holties (Oosterhesselen)
  7. Thieno Nijenbanning (Dalen)
  8. Hans Kamps (Sleen)
  9. Henk Mulder (Schoonoord)
  10. Jan Tempels (Dalerveen)
  11. Bianca Karsten (Aalden)
  12. Bert Anholts (Coevorden)
  13. Frances Kaiser (Meppen)
  14. Bert Meppelink (Geesbrug)
  15. Ton Soppe (Steenwijksmoer)
  16. Diana van Uffelen (De Kiel).

  1. Gertjan Zuur
  2. Jeroen Huizing
  3. Sandra Katerberg (Diphoorn)
  4. Eddy Heeling (Sleen)
  5. Lidy Klein Gunnewiek (Holsloot)
  6. Epke Wiersma (Zweeloo)
  7. Gerard Weitkamp (Noord-Sleen)
  8. Einte Euving (Meppen)
  9. Jaap-Jan Geertsema (Coevorden)
  10. Ruud Wilting (Erm)
  11. Roelof Speelman (Coevorden)
  12. Romy Robbers-Frensen (Aalden)
  13. Jaap van der Linden
  14. Gerrit Wolting (Gees)
  15. Greet de Vries-Heeling (Aalden)

  1. Lars Hoedemaker (Wezup)
  2. Anne Schepers (Aalden)
  3. Arnoud de Vos (Sleen)
  4. Bertrand Juffer (Sleen)
  5. Janny IJpma (Coevorden)
  6. Andrea Vermeulen (Coevorden)
  7. Bart Brinksma (Coevorden)
  8. Gijsbert Six (Benneveld)
  9. Matthieu Obdeijn (Coevorden)
  10. Bert Karsies (Coevorden)
  11. Harrie Oude Hampsink (Coevorden)
  12. Jan Theunissen (Dalen)

GEMEENTEBELANGEN

  1. Henk Bouwers
  2. Mike de Man
  3. Harm Nijmeijer
  4. Annette Schram
  5. Giny Eising
  6. Alex Boxman
  7. Johan van der Velde
  8. Paul van Eijk
  9. Marcel Muller
  10. Bas Hazelhoff Heeres

  1. Irene Driehuis (Coevorden)
  2. Jerry Stoker (Coevorden)
  3. Carin Roelands (Noord-Sleen)
  4. Rianne van Leeuwen (Coevorden)
  5. Ed Lafort (Coevorden) 
  6. Simone Kempees (Coevorden) 
  7. Ewan Scholte (Coevorden)

  1. Joop Slomp (Coevorden)
  2. Joop Brink (Dalen)
  3. Michel Blanken (Coevorden)
  4. Gilbert Mulder (Aalden)
  5. Nina Jasperse (Schoonoord)
  6. Melle Keen (Coevorden)
  7. Mark Dorgelo (Coevorden)
  8. Henk Timmer (Sleen)
  9. Trijntje Venema (Oosterhesselen)
  10. Hanny Kleef (Zweeloo)
  11. Fokko Ronda (Erm)
  12. Bert Kleine (Dalerpeel)
  13. José Langeland (Coevorden)
  14. Irene Koerts (Sleen)
  15. Riekus Hazelaar (Dalen)
  16. Leo Meinen (Geesbrug)
  17. Hans Hornstra (Gees)
  18. Marko Slangewal (Coevorden)

  1. Margriet Fissering (Noord Sleen)
  2. André Oudeboon (Sleen)
  3. Erik Bonkes (Coevorden)
  4. Karin Zwaan (Zwinderen)
  5. Arjan Jalving (Wezup)
  6. Bert Albring (Oosterhesselen)
  7. Renco Bussemaker (Geesbrug)
  8. Bernette Sieben (Dalen)
  9. Ton Serlie (Dalen)
  10. Floris Vulto (Coevorden)


« terug
Copyright © 2007 Dalen.nu. All Rights Reserved. Powered by MultiMove